Polski System Echelon bełkocze.

[aktualizacja 2018-08-13] O mailu z tytułem Gr upa przestępcza dw tele wizj i lmor d uje
[aktualizacja 2017-06-13]  nowy wpis na ten temat

Ostatnio uaktywnił się dziwny rodzaj spamu. Właściwie ciężko zrozumieć o co w nim chodzi generalnie ponieważ jest dziwnie pisany.Tematy to „Uwaga na kryminalne oferty”, „[WAŻNE] Czemu nie warto zostawać szpiegiem”. na pewno część kojarzy. Ani to groźne, bez linków załączników tylko szkoda czasu:)

Na szczęście wszystko idzie z dwóch adresów które wystarczy dodać do blacklisty (na stronie są już)

blacklist_from jw@ema-dent.pl
blacklist_from niewarto@conder.pl

A reguła na razie jest prosta.

header    ZABOJCASPAMU_SYSTEMECHELON       From=~/System Echelon/ 
describe  ZABOJCASPAMU_SYSTEMECHELON        Belkot z Systemu Echelon
 score     ZABOJCASPAMU_SYSTEMECHELON        10

 

[ Aktualizacja 2018-08-15]
Od tego wpisu mineły 3 lata a dalej ten człowiek wysyła spam. Wciąz jest to niezrozumiały bełkot który nawet trudno przeczytać, Generalnie wszyscy go śledźą (np taksówki w Meksyku ). Wszyscy nadają mu podprogowo, cale systemy aby tylko jego „torturować”. Spam nie jest groźny w sensie technicznym, nie ma wirusów ale nawet przeczytanie kilku zdań jest kompletną stratą czasu.

15 thoughts on “Polski System Echelon bełkocze.

 1. Dostałem też ten spam, i wiem kto jest za to odpowiedzialny, nazywa się Piotr Niżyński i jest chory na schizofrenię, wszędzie widzi spiski, że taksówki go śledzą, czytają mu w myślach itd. Ma swojego bloga na którym opisuje swoje chore życie. Nie raz był oskarżany o napaść na niewinnych ludzi, np za kaszel gdyż dla niego osoba która kaszle to należy do „gangu” który go szpieguje. Dosyć ciekawa lektura ten jego blog -> http://www.bandycituska.com

  Pozdrawiam

  1. to fakt , tez to czasem dostaje – nienormalne wypociny grafomana – to indywiduum musi byc chore, bo nikt normalny nie pisze takich bzdur, ani nie wysyle tego tym bardziej w swiat.
   warto byloby zastanowic sie nad jakims zakladem zamknietym Nizyński : nazwisko wlasciwe – sugerujace malosc, malostkowosc, mialkosc, prawda ?

  2. sam Piotr Niżyński ? Super! Próbka jego dobrych rad rozsyłanych e-mailem „Otwierasz jakąś książkę na przypadkowej stronie, patrzysz na ostatnią cyfrę nru strony, czyli masz liczbę w zakresie 0-9, wg niej wybierasz wertując arkusz wyborczy. PRZECHODZISZ PRZEZ KARTĘ DO GŁOSOWANIA OD GÓRY DO DOŁU, od najmniejszych numerków do największych, POMIJAJĄC „PARTIE SYSTEMOWE”, tj. sprawiające zdaniem ludzi świadomych wrażenie zamieszanych w zło, zbędne remontowanie Polski (żeby ludziom manipulować myślami za pomocą podprogowych szeptów czy torturować ich), korupcję fiskalną i celową zmowę milczenia (media, jak twierdzą nieoficjalnie spikerzy telewizji, potrafią przemilczać nawet zabójstwa masowe, choćby zgłosił się świadek – potwierdza to historia Niżyńskiego i jeszcze inne ślady w mediach, np. kościelnych, bardzo wyraźne). PO PROSTU ZNAJDUJESZ PIERWSZĄ PARTIĘ ALTERNATYWNĄ I IDZIESZ DO PRZODU O TYLE KOLEJNYCH, ILE WYNOSI WYLOSOWANA CYFRA (np. 3 oznacza, że trzeba znaleźć czwartą alternatywną, zaś 0 oznaczałoby pierwszą). Jeśli właśnie wychodzisz poza piątą alternatywną, próbując trafić w szóstą (lub poza koniec karty do głosowania), zacznij zamiast tego od początku” wszyscy załapali?

  3. >Proszę sobie darować pomówienia o schizofrenii.

   To nie ma niczego do darowania. Bez względu na treść Twoich wypocin, te bzdety dostają codziennie miliony ludzi. To jest PRZESTĘPSTWO. Jeśli tego nie rozumiesz powinieneś się leczyć człowieku.

 2. Sam dostaję na maila często te jego śmieci. Ciekawe, że nikt z tym psycholem nic nie zrobi. Sam z chęcią bym go zgłosił tylko jak znam życie, to ochroni go to, że jest psychiczny. Ale może sąd zakazał by mu dostępu do Internetu?

  1. Nic to nie da – póki gość nie stanowi zagrożenia, to niewiele da się zrobić. Swoją drogą, schizofrenia to straszna choroba – nie wiem, jak trzeba mieć zryty mózg, żeby wierzyć, że cały świat spiskuje przeciwko jednemu nic nieznaczącemu odludkowi, którym nawet rodzina się chyba niespecjalnie interesuje. To jest jakieś dziwne połączenie megalomanii i upośledzenia racjonalnej oceny prawdopodobieństwa występowania zdarzeń. Nawet fascynujące trochę – ciekawe, jak by uzasadnił, że światu bardziej opłaca się angażować tysiące ludzi i wydawać miliony na robienie jakichś magicznych instalacji do nękania jednej osoby, zamiast po prostu pozbyć się typa za pomocą młotka kosztującego 5 zł.

   1. Psychol nigdy nic nie będzie udowadniał a jeżeli już, to jego tłumaczenia będą tak idiotyczne, że normalnym ręce opadną z bezsilności i kretyństwa tych tłumaczeń. Co zrobisz? Nic nie zrobisz 😉

    1. Wasza niższość intelektualna w stosunku do niego polega na tym, że wy znacie tylko jeden stan, a on dwa, ponieważ kiedyś musiał być tzw. „normalny”. Nikt nie rodzi się schizofrenikiem. To choroba o podłożu genetycznym, polegająca na nieprawidłowej aktywności komórek odpowiadających za przecinanie połączeń pomiędzy neuronami. Zamiast rozłączania połączeń „błędnych” rozcinane są losowo wszystkie, stąd świat nierzeczywisty przecina się z rzeczywistym i chory nie jest w stanie odróżnić obydwu od siebie lub też przecinane są połączenia „poprawne” i chory systematycznie pogrąża się w otchłań. Nikt nie rodzi się schizofrenikiem. Poczytajcie sobie o Johnie Forbes Nashu i jego synu. Też uważacie, że mieli zryte mózgi?

  2. W Polsce? kraju rządzonym nieprzerwanie przez najgorszej maści lewactwo? Jeszcze by dostał dofinansowanie na nowy komputer i aby mieć internet gratis 🙂 Wszystko to oczywiście w ramach tzw koedukacji :]

 3. Również dostaje emaile z tego dziwnego źródła natomiast myślę, że tego Pana powinien ktoś zbadać zanim zrobi komuś albo sobie krzywdę. On jest po prostu zdrowo szurnięty

  1. Tak ostatnio sie uaktywnił znowu. Niestey nawet zbadanie kolesia nic nei zmieni. Nie zabronia mu dostepu do netu. Jak widać folklor musi byc:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *